




Dominate the trails with the 4500W D02 Electric Dirt Bike. We offer comprehensive OEM/ODM services and large-scale manufacturing to empower global wholesalers and brands.
| Brand | LEAPAO |
| Model | D02 |
| Motor | 3000/4000/4500/6000W |
| Battery | 48V/60V/72V |
| Max Speed | 55/65/75 km/h |
| Load Capacity | 130KG |
| Charger | 48/60/72V 5A |
| Color | Black/Orange |
| Certification | CE, FCC, ROHS |